s.r.o. přesně podle Vás!

Nechcete předem upečený chléb a raději byste měli osobitou firmu založenou přímo pro Vás? Pokud máte speciální požadavky či prostě jen víte, co chcete, ale také víte, že nechcete trávit dlouhé týdny úřední turistikou a byrokratickými úkoly, sdělte nám své požadavky a nepříjemnosti nechte na nás. Buďte již od zadělávání těsta na novou firmu u toho. Zadejte nám požadavky a my se o celé založení Vašeho s.r.o. kompletně postaráme, a to v nejrychlejším možném tempu, během tří až čtyř týdnů. To vše samozřejmě díky našim zkušenostem a kontaktům v dokonalé kvalitě.

Oč se postaráme?

O všechno! Od přípravy dokumentace přes návštěvy všech potřebných míst, zastupování Vaší budoucí firmy před správními úřady a složení základního kapitálu až po zápis Vaší nové společnosti s ručením omezeným do obchodního rejstříku.

Proč to umíme tak dobře?

Protože jsme nezačali včera. Věnujeme se zakládání firem za účelem prodeje i zakládání s.r.o. na míru již dostatečně dlouho na to, abychom věděli, co a jak, a abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší, co jen je možné. Jsme spolehliví, a co domluvíme, platí, ale zároveň jsme flexibilní, takže přestože máme hlavní sídlo v Praze, můžeme za Vámi přijet téměř kamkoli.

Obraťte se na nás!

Jsme připraveni se Vám věnovat, jsme připraveni Vám vyhovět a dokonce již máme připravenou a založenou Vaši budoucí firmu anebo můžeme ihned začít s tvorbou Vaší firmy na míru. Obraťte se na nás telefonicky či e-mailem, popište nám své požadavky, domluvíme schůzku a zbytek již bude hračka!