Sídlo společnosti na dobré adrese

Každá firma musí mít někde sídlo, je to podmínkou založení a registrace firmy. Co ovšem, když se Vám nechce utrácet za pronájem kanceláře, ale zároveň z mnoha důvodů nechcete mít sídlo u sebe doma? Máme řešení! Po celém světě se dostává do obliby tzv. virtuální sídlo společnosti, což je legální způsob, jak na věc vyzrát. Objednáte si zkrátka od nás sídlo na některé dobré adrese v Praze, Brně či Ostravě, ale kancelář si zřizovat nemusíte. Jediná věc je potom pošta, kterou Vám ovšem snadno přepošleme na Vámi zadanou reálnou adresu.

Adresa je první, co zákazník vidí.

Důvodů, proč nemít sídlo Vaší s.r.o. doma může být mnoho. V neposlední řadě se ovšem jedná třeba o to, že adresa vždy v očích zákazníků vypovídá o firmě. Proto je určitě lepší mít adresu na Praze 1 než někde ve Vyšných Vlkodlakách. Ve svých zákaznících vzbudíte důvěru a dobrý dojem, na čemž můžete jedině vydělat.

To ale není všechno!

 Navíc se zřízením sídla pod vytíženějším finančním úřadem vyhnete častým kontrolám.    S virtuálním sídlem již můžete pracovat kdekoli se Vám zlíbí, ať již doma, na chalupě, u moře nebo v kavárně, a budete svým pánem.

Co ještě umíme?

Prodáváme ready-made s.r.o. bez dluhů a pohledávek, bez historie a se splaceným základním kapitálem. Stačí si jen vybrat.

Zakládáme s.r.o. na míru podle požadavků klienta, čímž Vám dovedeme ušetřit spoustu času na úřadech.

Obraťte se na nás!

Jsme připraveni se Vám věnovat, jsme připraveni Vám vyhovět a dokonce již máme připravenou a založenou Vaši budoucí firmu anebo můžeme ihned začít s tvorbou Vaší firmy na míru. Obraťte se na nás telefonicky či e-mailem, popište nám své požadavky, domluvíme schůzku a zbytek již bude hračka!