Odkup zadlužených firem

Ne každé podnikání se vždy podaří. Stejně jako Vám dokážeme firmu na míru vytvořit či Vám nabídnout hotovou s.r.o., abychom Vám odemkli svět podnikání, dovedeme Vás také nefungující firmy zbavit, abychom Vás zbavili starostí s neúspěšným podnikáním.

S námi se zbavíte:

Navíc nabízíme konzultace zdarma!

S námi od začátku do konce

Obrátíte-li se na nás, víte, že se obracíte na profesionály. Firmám rozumíme od kolébky po hrob a o vše se dovedeme postarat. Samozřejmostí je dodržování všech termínů, zodpovědnost, ale také flexibilita.

Spolupracujeme s mnoha investory, kteří mohou dokázat Vaši skomírající firmu pozdvihnout, a kdyby se to nepodařilo, postaráme se o likvidaci firmy.

Těšili jsme se, jak se zabezpečíme na důchod hotelem na horách, ale že napadne sníh už v říjnu, dříve, než stihneme koupit traktor s pluhem, jsme nečekali. Když jsme se do budovy přes závěje nemohli dostat a popraskala nám mrazem voda, naše nadějné podnikání se změnilo v noční můru.

Libuše Frantová, hoteliérka

Pokud se Vám podnikání nedaří, pokud Vám něco nečekaného zhatilo plány a budoucnost Vaší firmy, obraťte se směle na náš tým zkušených profesionálů. Jsme tu pro Vás a najdeme ideální řešení.

Obraťte se na nás!

Jsme připraveni se Vám věnovat, jsme připraveni Vám vyhovět a jsme připraveni vyřešit všechny Vaše problémy. Obraťte se na nás telefonicky či e-mailem, popište nám své požadavky, domluvíme schůzku a zbytek již bude hračka!