FAQ - často kladené dotazy

Je koupě ready made s.r.o. bezpečná?

Samozřejmě. Má dokonce výhody oproti založení nové firmy. Tím, že je firma v obchodním rejstříku zapsaná již nějakou dobu, nepůsobíte před dalšími subjekty jako začínající podnikatel, což se někdy hodí. Zároveň Vám ale z faktu, že firma již nějakou dobu existuje, neplynou žádná rizika. Firma totiž celou dobu „spala“, nevykonávala žádnou činnost a nemá žádné dluhy ani pohledávky.

Jaké jsou ceny služeb?

Všechny naše ceny naleznete v přehledném ceníku a tyto ceny jsou konečné. U nás se nedočkáte žádných skrytých poplatků za dokončení zaplacené práce, jako by se Vám to třeba mohlo stát u nějaké neseriózní firmy.

Co je to ready made s.r.o.?

Je to firma, kterou jsme založili již před nějakým časem, zaregistrovali jsme ji, splatili její základní kapitál, ale zároveň nevykonávala žádnou činnost. Je to prostě vlak do Vašeho podnikání, který je již vyzkoušený, pod parou a čekající u Vašeho soukromého nástupiště, aby Vás rovnou a bez okolků odvezl do cíle.

Co když mám speciální požadavky?

Mnoho věcí se dá upravit a změnit. Název firmy, jednatele, sídlo, obor podnikání, to vše můžeme upravit podle Vašich požadavků. Pokud ale chcete mít firmu, o které budete vědět, že byla založena přesně a jedině pro Vás, využijte naší služby zakládání společností s ručením omezeným na míru. Prostě nám jen popište své požadavky a my Vám založíme s.r.o. Vašich snů, ale rychleji a lépe, než byste to zvládli Vy sami.

Jak se takové s.r.o. kupuje?

Jako cokoli jiného: stačí si jen vybrat, kontaktovat nás a produkt koupit. Dohodneme si schůzku u notáře, kde vše rychle a snadno provedeme, v hotovosti zaplatíte a potom již můžete začít se svým podnikáním.

Jak se dá změnit sídlo společnosti?

Pokud byste se o změnu sídla chtěli postarat sami, vyžadovalo by to od Vás velké množství písemností, pochůzek, kolek atp. Proto Vám nabízíme, že se o vše postaráme sami. Uvidíte, že nebudete litovat, že se tohoto úředního kolečka zbavíte.

Je dobré mít virtuální sídlo firmy?

Rozhodně! Vaši zákazníci budou vidět, že jste z velkého světa, že sídlíte po boku jiných zavedených firem, že se na Vás zkrátka mohou spolehnout a že dovedete splnit jejich přání, když i sami sobě dovedete zajistit tak dobré sídlo. A Vy díky virtuálnímu sídlu budete mít svobodu pracovat kdekoli se Vám právě bude chtít.